kbksDnia 25.09.2017r. na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Tryb. odbył się MŁODZIEŻOWY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ STRZELECKI z kbks dla szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Piotrkowskiego. Celem zawodów było wyłonienie najlepszych zawodników oraz popularyzacja strzelectwa sportowego. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach reprezentowali: Milena Tasarz (II LOP), Monika Tasarz (II LOP) , Ilona Świątek (III LOP), Igor Krawczyk (III LOW), Mateusz Wiernicki (III LOW) i Jakub Sadura (III LOW), którzy wywalczyli IV miejsce w punktacji drużynowej. Dodatkowo Milena Tasarz zajęła II miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt a Igor Krawczyk III miejsce wśród chłopców. Zdobyli oni również najwięcej punktów, spośród wszystkich uczestników zawodów, strzelając z pozycji leżącej – 90 pkt. Milena i 88 pkt. Igor. Opiekunem drużyny była pani Jolanta Kordowiak.