HARMONOGRAM EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
lp Skład komisji Nazwa kwalifikacji Data egzaminu Godzina egzaminu Egzamin
1 WARSZTATY SZKOLNE
1. A. Czapska (przewodniczący)
2. E. Dybała (członek-egzaminator)
3. B. Ściegliński (asystent techniczny)
R.03. Prowadzenie produkcji rolniczej 19.06.2017 09:00 (180 min.)
Leśniewski Daniel
Malec Zbigniew
Praktyczny
(wykonanie)
2
SALA NR 11
1. B. Pełka (przewodniczący)
2. Z. Parnak (członek)
3. S. Kostrzewska  (członek)
R.03. Prowadzenie produkcji rolniczej (8 osób)
R.13. Ochrona i zagospodarowywanie zasobów leśnych (17 osób)
T.06. Sporządzanie potraw i napojów (6 osób)
20.06.2017 10:00 (60 min.) Teoretyczny
3 SALA NR 11
1. B. Pełka (przewodniczący)
2. S. Kostrzewska (członek)
R.16. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej (1 osoba)
R.10. Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu usług weterynaryjnych (10 osób)
20.06.2017 12:00 (60 min.) Teoretyczny
4 WARSZTATY SZKOLNE
1. A. Mielczarek (przewodniczący)
2. E. Dybała (członek-egzaminator)
3. B. Ściegliński (asystent techniczny)
R.03. Prowadzenie produkcji rolniczej 21.06.2017 09:00 (180 min.)
Drożdżyk Bartosz
Janiszewski Bartłomiej
15:00 (180 min)
Leśniewski Filip
Rybicki Przemysław
Praktyczny
(wykonanie)
5 WARSZTATY SZKOLNE
1. K. Zielonka (przewodniczący)
2. E. Dybała (członek-egzaminator)
3. B. Ściegliński (asystent techniczny)
R.03. Prowadzenie produkcji rolniczej 22.06.2017 09:00 (180 min.)
Sitek Dawid
Stanisz Damian
15:00 (180 min)
Turoboś Barbara
Ubtych Tomasz
Praktyczny
(wykonanie)
6 SALA WGD
1. J. Furczyńska (przewodniczący)
2. T. Owczarek (członek-egzaminator)
3. D. Skulimowska (aststent techniczny)
T.06. Sporządzanie potraw i napojów 22.06.2017 08:00 (120 min.)
Gronowska Daria
Kołodziejczyk Dorota
12:00 (120 min.)
Kupisz Nina
Pilarczyk Anna
16:00 (120 min.)
Strzelecka Anna
Żołnierowicz Zbigniew
Praktyczny
(wykonanie)
7 SALA NR 28
1. E. Dąbrowska (przewodniczący)
2. M. Słowik (członek-egzaminator)
3. H. Misztela (asystent techniczny)
R.10. Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu usług weterynaryjnych 23.06.2017 08:00 (120 min.)
Cybula Anna
Dawid weronika
Filipek Karolina
12:00 (120 min.)
Krawętek Maria
Kupis Kinga
Olejnik Lidia
16:00 (120 min.)
Smuga Patrycja
Sojczyńska Aleksandra
Zaręba Paulina
Praktyczny
(wykonanie)
8 SALA NR 11
1. E. Kąkol (przewodniczący)
2. I. Przewoźnik (członek)
R.13. Ochrona i zagospodarowywanie zasobów leśnych (19 osób)
R.16. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej (2 osoby)
26.06.2017
09:00 (120 min.)

13:00 (180 min.)

Praktyczny
(dokumentacja)
Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie